Kieta ar pripučiama irklentė? Įnešimo bandymas.

Dabar beveik kiekviena didesnė irklenčių (SUP banglenčių) kompanija tarp viso savo irklenčių modelių asortimento siūlo mažiausiai vieną modelį, o dažnai ir visą pripučiamų irklenčių modelių gamą. Pripučiamų irklenčių populiarumas žvėriškai auga visame pasaulyje. Tačiau toli gražu ne visi SUPintojai puola keisti savo kietos konstrukcijos irklentes į pripučiamas.

Kyla klausimų… Kokie yra pripučiamų irklenčių privalumai, darantys ją tokią populiarią? Dėl kokių kietos konstrukcijos irklenčių savybių kai kurie SUPintojai nekeistų jos į pripučiamą?

Manau, kad šie klausimai kankina daugelį ieškančių ir svarstančių, kuri gi irklentė bus tinkamiausia jam.

Taigi, nusprendėme atlikti kelis bandymus, kurie padėtų išaiškinti šių skirtingų konstrukcijų lentų privalumus ir padėtų išsirinkti jums  tinkamiausią irklentę.

BANDYMAS #1. Įnešimas.

Vienas iš pirmųjų iššūkių, su kuriais susiduria būsimieji irklenčių (SUP banglenčių) turėtojai, tai klausimas senas kaip pasaulis „Kur aš laikysiu savo lentą?“. Pirmasis mūsų bandymas parodė, kad su pripučiama irklente šios problemos nebelieka dėl to, kad išleidus orą jos supakuojamos į nedidelę kuprinę, todėl irklentė lengvai tilps pro duris, laiptais užsineši nors ir į 9 aukštą, o namuose, neiškraustydamas žmonos, rasi kampą, kur ją laikyti.

Bandymui naudojome:
Pripučiamą irklentę Kin Riding 10’6.
Kietą irklentę Lokahi AKA Entry 9’4.

Išsirink tinkamiausią pripučiamą irklentę paspaudęs čia.
Išsirink tinkamiausią kietos konstrukcijos irklentę paspaudęs čia.